Osallistujat

 

Avoin luokka:

  • David Widmer, Sveitsi
  • Tomas Vomacka, Tsekki
  • Raine Niemi, Suomi, (P-LVU)
  • Matti Salmi, Suomi, (SHS)
  • Miki Mikolasek, Tsekki
  • Mikko Vähä, Suomi, (SHS)
  • Vesa Myller, Suomi, (Pohjoislapin valjakkourheilijat)
  • Milla Tuisku, Suomi, (SHS)
  • Riku Setälä, Suomi, (Tunturi-Lapin valjakkourheilijat)
  • Tero Nikmo, Suomi, (Pohjois-Lapin Valjakkourheilijat)
  • Andreas Ziltener, Sveitsi
  • Urho Ahomaa, Suomi
  • Ole Wingren, Suomi, (L-SVU)

 

Rajoitettu luokka:

  • Janne Venäläinen, Suomi, (Avek)
  • Joel Forsman, Suomi, (Carelian eastpoint)
  • Valentin Beets, Hollanti, (Carelian eastpoint)
  • Tara Haapala, Suomi, (Tunturi-Lapin valjakkourheilijat)
  • Marie Jonsson, Ruotsi
  • Tuomo Aaltonen, Suomi, (CE)
  • Jussi Pietikäinen, Suomi, (SHS)
  • Pauliina Tirkkonen, Suomi, (Tunturi-Lapin valjakkourheilijat)
  • Hannu Tirkkonen, Suomi, (Tunturi-Lapin valjakkourheilijat)
  • Eetu Karppinen, Suomi, (Tunturi-Lapin valjakkourheilijat)
  • Marko Vesterinen, Suomi, (AVEK)
  • Miia Vehniä, Suomi, (Tunturi-lapin valjakkourheilijat)
  • Kimmo Haapanen, Suomi, (tunturi-lapin valjakkourheilijat)
  • Kim Berglund, Suomi, (Tunturi-Lapin Valjakkourheilijat)
  • Kari-Matti Bruun, Suomi, (SHS)

 

Sporttiluokka:

  • Toni Miettinen, Suomi, (SHS)
  • Henrika Hulbekkmo, Suomi, (Rovaniemen Palveluskoirakerho)
  • Sanna Setälä, Suomi, (Tunturi-Lapin Valjakkourheilijat)
  • Sini Honkanen, Suomi, (SHS)
  • Monika Ptas, Puola
  • Susanna Saarijärvi, Suomi, (Tunturi-lapin valjakkourheilijat)
  • Katriina Autio, Suomi, (T-LVU)
  • Anni Mettälä, Suomi, (SHS)
  • Beata Patrzalek, Puola
  • Kirsimarja Lampinen, Suomi, (L-SVU)
  • Minna-Mari Posti, Suomi, (Pohjois-Lapin Valjakkourheilijat ry)
  • Kaisa Lehto, Suomi, (KSPK (SHS) )
  • Jari Snåre, Suomi
  • Jaana Wicks Näsi, Suomi, (SHS)
  • Jonna Henttinen, Suomi, (Kemin seura ja palveluskoira kerho)
  • Kirsi Puustinen, Suomi, (L-svu)
  • Maria Juhala, Suomi, (Pohjois-lapin valjakkourheilijat)
  • Lukasz Ptas, Puola
  • Oliver Greening, Wales
  • Vitalii Murza, Venäjä
  • Piia Isomursu, Suomi (Carelian Eastpoint)
  • Toni Ojatalo, Suomi, (Tunturilapin Valjakkourheilijat ry)
  • Laura Kääriäinen, Suomi, (SHS)
  • Astrid De Raedemaeker, Belgia
  • Krista Kanerva, Suomi, (Eastpoint)
  • Olli Väre, Suomi, (Pohjoislapin valjakkourheilijat)
  • Kaisa Myllylä, Suomi, (Pohjois-Lapin valjakkourheilijat ry)
  • Jenna Behm, Suomi, (L-SVU)
  • Reijo Jääskeläinen, Suomi
  • Charlotte Hayden, Suomi, (Pohjois-Lapin Valjakkourheilijat)
  • Brendon Johnston, Uusi-Seelanti, (Rovaniemen Palveluskoirakerho Ry)

 

Päivitetty 27.3.2019